Protein & Co.

český výrobce doplňků stravy

Vyrábět klasické doplňky stravy ke cvičení to není jejich styl. Důležitá není jen kvalita, ale i chuť a to primárně založená na přírodních surovinách. Jejich protein patří mezi ty nejoblíbenější. A když už vás nezajímá cvičení, pak určitě oceníte zdravé mlsání v podobě jejich oříškových másel.

ilustrace na míru

Když originální produkty, tak i originální design. A to od základu. Startovací zadání bylo jednoduché- nenechat kámen na kameni. Vytvořili jsme kompletně nový design obalu, který vychází z přírodního recyklovatelného sáčku, který je potištěný sítotiskem. Následně jsme dali dohromady veškeré etikety, které jsou pro každý produkt jiné a v neposlední řadě vlastní ilustrace všech příchutí.  Veškeré ilustrace se tak výborně dají používat do reklamních sdělení a není problém je jakkoliv editovat či vytvořit pohyblivou animaci.

NOVÝ ROZMĚR REKLAM

Statické online reklamy jsou fajn, ale co se hýbe, to zkrátka více táhne. V našem podaní se ochucené máslo jen nezobrazí, ono se celé poskládá, třeba s nějakým pěkným popiskem.  Daří se nám tak dostat produkty více pod kůži zákazníka.

Třeba až si v obchodě budete vybírat svoje oblíbené máslo tak si na nás vzpomenete. A které to bude- ochucené nebo čisté?

#CI   #WEB   #TISKOVINY   #ANIMACE   #PRODUKTOVEFOCENI   #SOCIALNISITE   #FOCENI   #GOOGLE #OBALOVYDESIGN