Newman School

celoroční sportovní škola

S Newman School spolupracujeme již od roku 2015 a jsme moc rádi, že spolupráce stále trvá. Zatímco v létě organizují nejrůznější tábory, kroužky pro děti či workshopy v zimě je najdete v 5 lyžařských střediscích, jak učí děti i dospělé lyžovat nebo jezdit na snowboardu. Ročně jejich firmou projde na 9 000 dětí a jejich spokojenost je pro Newman na prvním místě.

tvorba maskota

sob, los, něco takového...

Zadání maskota v podobě soba nebo něčeho tomu podobnému bylo ze strany klienta. Protože se maskot používá hlavně pro prezentaci u dětských klientů, chtěli jsme hlavně, aby je bavil a zároveň nesl prvky moderního pojetí i pro dospělé.

Do dneška jsme vytvořili více jak 150 mutací, které dětem radí, jak lyžovat, provází je webem, baví je na diplomech nebo poukazují na nové služby. Možná jste někde zahlédli soba jako MIKULÁŠE, ŠKOLÁKA, UPÍRA nebo třeba RYTÍŘE ZE STAR WARS.

sociální média

Denně tvoříme online kampaně pro google, facebook nebo instagram či sklik. Pracujeme na kvalitním zacílení a snížení nákladů na co nejmenší hodnoty. Kvalitní reklamy=levný proklik. Ať už jde o statický banner nebo animaci.

více než 4600 mutací


online bannery

web na vlně soba

Originální grafika díky sobíkovi nebyla problém. Hlavním kritériem webu je rychlá editace a možnost online prodávat všechny tábory a programy, které Newman nabízí. Web je optimalizovaný pro mobilní zařízení, což dokazuje i hodnota více než 86 % přístupů z mobilních telefonů. Web personalizuje data pro reklamy skrze zájmy jednotlivých uživatelů. Můžeme tak jednoduše a kvalitně zacílit jednotlivé služby na ty, kteří o ně mají opravdu zájem.

#CI   #WEB   #REZERVACE   #TISKOVINY   #LEPENIVYLOH   #POLEPVOZIDEL   #SOCIALNISITE   #FOCENI   #GOOGLE