Kolštejn wellness centrum

luxusní wellness komplex

Hotel nás oslovil v roce 2019 s chutí vytvořit kompletně novou firemní identitu. A když kompletně, tak včetně designu samotného hotelu. Jedná se o luxusní wellness centrum vsazené do krásného okolí Branné v Jeseníkách. Hotel se pyšní moderním wellness včetně toho privátního, výbornou restaurací a příjemným prostředím.

logo

Lotus na vodě, jako symbol odpočinku.

Jednoduchý symbol lotos, který je pro svět wellness typický a tak i snadno prodejný. Symbol tak bez zbytečného vysvětlování evokuje to, co má. Z původního názvu RELAX CENTRUM KOLŠTEJN jsme název upravili na KOLŠTEJN WELLNESS CENTRUM. Hlavním důvodem bylo lepší zapracování potřebných klíčových slov a tím zlevnění veškerého marketingu do budoucna.

KOMPLETNÍ FIREMNÍ IDENTITA

Sjednotili jsme veškeré tiskoviny, jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, jídelní lístek, vouchery, letáky nebo třeba směrové cedule v hotelu. Oranžovo-žlutá textura vychází z původní barvy hotelových stěn, které jsme zachovali a zapracovali je do všech vizuálů.

WEB S REZERVAČNÍM SYSTÉMEM

Vytvořili jsme kompletně nový web web, včetně nafocení jednotlivých segmentů. Součástí webu je i online rezervace pobytů, speciálních balíčků či nákup voucherů. Celý web pak nese prvky nové firemní identity.

#CI   #WEB   #REZERVACE   #TISKOVINY   #LEPENIVYLOH   #POLEPVOZIDEL   #SOCIALNISITE   #FOCENI   #GOOGLE